Fotovoltaické systémy

Fotovoltaické systémy

(11. července 2017) Pokud jste se rozhodli začít číst právě tento článek našeho blogu, pravděpodobně to znamená, že vás problematika fotovoltaických systémů zajímá. Můžete si samozřejmě nastudovat informace v tomto blogu, či na stránkách Agentury API a pustit se do složité administrativy sami. Můžete se ale také obrátit přímo na nás prostřednictvím formuláře na konci blogu. Zhodnotíme Váš záměr a bude-li mít šanci na úspěch, rádi se postaráme o vyřízení náležitostí souvisejících s přípravou žádosti o dotaci.

 

Pojďme si program Fotovoltaické systémy nejprve stručně představit formou videa.

 

Jak je znát z videa, které jste právě zhlédli, jedná se o program, který žadatelům z řad podnikatelů nabízí velkou příležitost úspory energie v podobě nákupu a instalace fotovoltaických systémů. Pozor - a to včetně akumulace energie pro vlastní spotřebu.

 

Důležité je, že žadatelem mohou být firmy a podnikatelé s širokým spektrem svého zaměření. Pokud působíte v oblasti zpracovatelského průmyslu; velkoobchodu a maloobchodu; dokonce i ve stavebnictví, pak máte šanci dotaci získat. Výčet možných žadatelů je samozřejmě mnohem větší, kompletní jej naleznete zde

 

Velmi přívětivá je i míra podpory, kdy můžete získat až 80% způsobilých nákladů. Celková částka dotace nemůže být vyšší než 100 mil. Kč. Jedno IČ ale může podat až 15 žádostí!

 

Protože se jedná o program, jehož podmínkou je dosažení energetické úspory, nevyhnete se zde jistým závazkům. Například investiční výdaje na výkon fotovoltaické elektrárny by se měly pohybovat mezi 30 Kč/kW a 45 Kč/kW. Pokud přesáhnou 45 Kč, dostane Váš projekt v této položce hodnocení 0 bodů, což výrazně sníží šanci na jeho úspěch. Podmínek je samozřejmě více, ale pokdu nechcete, nemusíte se jimi zabývat, od toho jsme tady my. Obraťte se na nás a my se již na Váš projekt podíváme a zhodnotíme reálnou šanci na úspěch.

 

Dobrá zpráva je, že příjem žádostí již byl spuštěn a poběží nejpozději do 16. října, předokládáme, že k vyčerpání alokace dojde podstatně dříve. Proto, pokud alespoň trochu uvažujete, že byste v tomto programu chtěli uspět, je na čase začít jednat.

 

Máte zájem o bezplatnou konzultaci, nebo rovnou o zpracování žádosti o dotaci? Obraťte se na nás prostřednictvím formuláře níže ↓↓, nebo přímo zavolejte na číslo 778 527 028.

 

Sledovat nás můžete také na facebooku nebo youtube.

 

Těšíme se na spolupráci!

 

Za team just Imagine, a.s.

Martin Kučera

 

Máte zájem o bezplatnou konzultaci?
Napište nám!Facebook