Proč všichni mluví o API?

Proč všichni mluví o API?

(4. ledna 2018)

 

Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost je stěžejním programem pro podporu českých podnikatelů v programovém období 2014-2020.

 

Agentura pro podnikání a inovace je státní příspěvková organizace podřízena Ministerstvu průmyslu a obchodu ČR. Plní roli zprostředkujícího subjektu pro dotační programy Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost pomocí kterého lze spolufinancovat podnikatelské projekty ve zpracovatelském průmyslu souvisejících službách.

 

Nejzajímavější programy podpory:

 

Úspory energie

Chcete snížit energetickou náročnost Vašeho podniku? Chcete obměnit staré technologie na výrobu energie za nové? Potom je právě pro vás určen program Úspory energie!

 

Inovace

Jste podnikem, který přichází s novými nápady a uvádí do výroby a následně na trh inovované výrobky, technologie nebo služby? Pokud ano, právě pro Vás je určen program Inovace!

 

Technologie

Potřebujete získat nové kapacity? Potřebujete vyrábět rychleji, s vyšší přesností a efektivněji? Jestliže ano, právě pro Vás je určen program Technologie!

 

Marketing

Rozhodli jste se prorazit s Vašimi produkty na zahraniční trhy? Chcete se účastnit zahraničních výstav a veletrhů? Pokud jste malým nebo středním podnikem, je pro vás vhodný program Marketing!

 

ICT a sdílené služby

Máte v plánu vytvořit nové softwarové řešení, zřídit centrum sdílených služeb nebo vybudovat datové centrum? Potom je pro vás určen program ICT a sdílené služby!

 

Potenciál

Rozhodli jste se zavést či rozšířit vlastní výzkumné a vývojové kapacity a zařadit se tak do skupiny podnikatelských subjektů, které provádějí vlastní výzkum a vývoj? Pokud ano, pak program Potenciál je určen právě vám!

 

 

Denisa Vidová

Máte zájem o bezplatnou konzultaci?
Napište nám!Facebook