Ušetřete s programem napsaným na míru!

Ušetřete s programem napsaným na míru!

(26. září 2017) Další kolo příjmu žádostí v programu Agentury pro podnikání a inovace již klepe na dveře. Program je určen všem malým, středním a velkým podnikům, které potřebují nové softwarové řešení a my se v dnešním blogu podíváme blíže na podmínky, které by měla přinést.

 

Ve 4. kole je pro žadatele připraveno více než 2 miliardy korun. Lze čerpat na vytvoření firemních databází, cloudových řešení a služeb a nových softwarových produktů a služeb, moderních digitálních služeb, a to včetně související implementace. Dále pak rovněž lepší uplatnění produktů českých IT podniků na globálním trhu. V neposlední řadě rozvoj znalostí a dovedností IT odborníků.

Přesné podmínky programu zatím nejsou známy. Měly být vyhlášeny v průběhu září, kvůli problémům s metodikou je však vyhlášení výzvy posunuto. Z předchozích výzev ovšem můžeme některé podmínky odhadnout. Projekty by se měly pohybovat v rozmezí 1 až 50 mil. Kč. Výše podpory pro malé podniky by měla být 45 % nákladů, pro střední podniky 35 % a pro velké podniky 25 %. Do nákladů bude možné zahrnout jak vytvoření softwaru, tak i jeho zavedení (tzn. náklady na nákup počítačů, serverů aj.)

 

Pokud tedy plánujete investice do softwaru a rádi byste ušetřili, napište nám přes kontaktní formulář níže a my Vám pošleme podrobnější informace, jakmile budou k dispozici, nebo sledujte náš blog.

 

Za tým just Imagine, Adam Poukar

Máte zájem o bezplatnou konzultaci?
Napište nám!Facebook